PL EN

Szkolenia

Szkolenia z zarządzania bezpieczeństwem informacji

W JPL Group chcemy dzielić się naszym doświadczeniem, w związku z tym prowadzimy również kompleksowe szkolenia bazujące na naszej szerokiej wiedzy i wieloletniej praktyce, dzięki którym mogą Państwo przygotować swoich pracowników do pełnienia określonych funkcji w zakresie zarządzania ochrony informacji.

Organizujemy szkolenia otwarte dedykowane dla przedstawicieli różnych organizacji, jak również szkolenia zamknięte dedykowane dla konkretnego Klienta i dopasowane do specyfiki jego działalności. Dzięki temu zajęcia prowadzone przez nas wyróżniają się optymalną efektywnością i są przyszłościową inwestycją.

Prowadzone przez naszych ekspertów szkolenia dotyczą m.in.

  • pełnienia funkcji Inspektora Ochrony Danych
  • zarządzenia procesami przetwarzania danych osobowych
  • zarządzania bezpieczeństwem informacji
  • aspektów prawnych i zasad ochrony informacji

Naszym stałym Klientom oferujemy szkolenia e-learningowe, w związku z tym ich kadra jest na bieżąco szkolona. Za sprawą e-learningu dajemy Państwu dostęp do nowoczesnej platformy internetowej pozwalającej na zdobywanie wiedzy wygodniej niż w przypadku standardowych szkoleń. Skorzystanie z takiej oferty pozwala również na obniżenie kosztów związanych z przeszkoleniem pracowników, ponieważ nauka może odbywać się w dowolnym miejscu oraz czasie zależnie od Państwa preferencji.

Wykorzystujemy autorskie programy, które opierają się na aktualnych przepisach prawa zależnie od tematyki zajęć, ale również dzielimy się naszym bogatym doświadczeniem, które powoduje, że uczestnicy naszych szkoleń otrzymują tak kompleksowe przygotowanie do prowadzenia wybranych działań i funkcji. Nasze zajęcia mają przy tym praktyczny charakter, dlatego też są one tak skuteczne w codziennym rozwiązywaniu problemów, z którymi stykają się Inspektorzy Ochrony Danych oraz inni pracownicy odpowiedzialni za ochronę danych osobowych. Przekazujemy również pomocną dokumentację, dzięki której kursanci mogą jeszcze efektywniej realizować dane czynności.

ul. Wrzesińska 12 lok. 27, 03-713 Warszawa
Tel: (+48) 22 841 05 48
Email: biuro@jplgroup.pl