PL EN
O nas

O nas Profil Spółki

JPL Group Sp. z o. o. jest firmą o globalnym zasięgu. Dostarczamy usługi audytowe, doradcze oraz informatyczne dla istotniejszych sektorów gospodarki: medycyny i farmacji, instytucji finansowych, instytucji publicznych, firm produkcyjnych, usługowych etc. Doświadczony zespół JPL Group wspiera Klientów w kwestiach bezpieczeństwa prawnego i teleinformatycznego, doradzając optymalne rozwiązania w zgodzie z kulturą organizacyjną oraz obowiązującymi przepisami prawa.

Potwierdzeniem jakości naszej pracy jest zadowolenie Klientów, wśród których znajduje się wiele znanych firm polskich oraz międzynarodowych, jak również organizacji i organów międzynarodowych. Zrealizowaliśmy z sukcesem wiele projektów doradczych i audytorskich.

Nasz zespół stanowią adwokaci, radcowie prawni, jak również specjaliści ds. bezpieczeństwa IT z wieloletnim stażem specjalizacyjnym. W projektach prawnych naszym partnerem merytorycznym jest międzynarodowa kancelaria esb Rechtsanwälte, która od ponad 20 lat doradza klientom przy projektach dotykających bezpieczeństwa informacji i jest reprezentowana przez kilka kancelarii – w Niemczech oraz przez polskie biura w Warszawie i Gliwicach (esb Matczuk, Matuszak-Leśny Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p.).

Zespół

Nie jesteśmy zwykłymi konsultantami! Jesteśmy najwyższej klasy prawnikami oraz specjalistami IT od zadań specjalnych, w interesujących nas, bardzo wąskich dziedzinach. Nasi współpracownicy dysponując wieloletnim doświadczeniem, również międzynarodowym, mają wiedzę oczekiwaną przez swojego klienta. Dzięki temu rozumieją mechanizmy oraz procesy biznesowe zastane u Klienta.

Zdajemy sobie sprawę, iż Klient potrzebuje kompleksowej porady, ale szuka również partnera, który w ramach współpracy stanie się częścią firmy.

Każdy Klient obsługiwany jest przez współpracowników dysponujących odpowiednimi uprawnieniami oraz umiejętnościami takimi jaki znajomość języków obcych. Konsultanci mają również predyspozycje miękkie, pozwalające na rzetelne i bezstronne przeprowadzanie audytów bądź świadczenie stałej obsługi w ramach kultury organizacyjnej Klienta.

Obsługa prawna świadczona jest przy znacznym udziale naszego partnera merytorycznego Kancelarię esb Matczuk, Matuszak – Leśny Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p. 

Lubimy swoją pracę, lubimy wyzwania oraz naszych Klientów!

Polityka Jakości

Zarząd JPL Group przykłada ogromną uwagę do zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług. W związku z tym poprzez odpowiednie mechanizmy będziemy dążyć do zaoferowania naszym Klientom, coraz wyższej, nieosiągalnej wcześniej na rynku, jakości usług. 

W tym celu wykorzystujemy informacje zwrotne od Klientów na temat naszej jakości, jak również informacje na temat konkurencji oraz również przedsiębiorstw najlepszych na rynku w swojej banży. 

Istotne są dla nas wypracowane, jednolite standardy postępowania, przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności dla szczególnych potrzeb każdego Klienta z osobna. 

Wynagrodzenie

Uważamy, że każdego Klienta charakteryzuje jego własna specyfika, dlatego każdego z nich traktujemy indywidualnie. Wiemy, że będziemy w stanie zapewnić mu satysfakcjonujące bezpieczeństwo prawne i informatyczne dopiero po jego dokładnym poznaniu i zrozumieniu. W związku z powyższym nasze usługi nie mają formy „pudełkowej”. Efekty naszej pracy przedstawiane są zawsze po precyzyjnym zbadaniu potrzeb Klienta i jego kultury organizacyjnej oraz planowanych w przyszłości działań.

Nie sprzedajemy gotowych szablonów, a wycena naszych usług następuje po wstępnym poznaniu Klienta, jego wielkości i celów skorzystania z usługi. Dzięki temu Klient otrzymuje odpowiedzi na pytania oraz materiały, których rzeczywiście oczekiwał.

Naszym celem jest również zysk adekwatny do wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów, który zapewni nam odpowiedni poziom niezależności, zaś naszym Klientom satysfakcjonującą jakość i ciągłość naszych usług.

Kodeks etyczny

Dobra reputacja JPL Group zależy od etyki naszej działalności. JPL Group stoi na stanowisku, iż we wszystkich działaniach przedsiębiorstwa niezbędne jest zachowanie podstawowych wartości etycznych. W związku z tym promuje zachowania etyczne, jest odpowiedzialne korporacyjnie, przestrzega praw człowieka i ochrony środowiska. Kodeks etyczny jest popularyzowany wśród pracowników a odpowiedzialność za jego przestrzeganie spoczywa na wszystkich pracownikach, jak również na Zarządzie.

Rozwiń więcej

Partnerzy Merytoryczni

Pro bono

JPL Group jest firmą zaangażowaną społecznie. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera fundacje oraz stowarzyszenia. Nasi eksperci są również propagatorami swojej wiedzy wśród młodzieży oraz studentów i w tym zakresie prowadzą szereg szkoleń.

ul. Wrzesińska 12 lok. 27, 03-713 Warszawa
Tel: (+48) 22 841 05 48
Email: biuro@jplgroup.pl