PL EN

System zarządzania bezpieczeństwem informacji

Bezpieczeństwo informacji to temat, który podejmuje się coraz częściej. Obecnie to informacja nierzadko jest najważniejszą wartością, na której firma może zbudować swoją przewagę konkurencyjną, skutecznie planować procesy, wdrażać zmiany i dynamicznie reagować na potrzeby rynku. Zależy nam na tym, żeby nasi klienci mieli pewność, że ich dane są odpowiednio chronione. Oferujemy systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji, które powstały z myślą o przedsiębiorstwach nowoczesnych i dostrzegających zagrożenia związane z poufnością danych.

 

Zarządzanie bezpieczeństwem informacji

Współpracują z nami firmy działające w różnych branżach, m.in. w farmaceutycznej, finansowej, medycznej, usługowej i w wielu innych. Z naszego wsparcia skorzystać może każde przedsiębiorstwo, któremu zależy na skutecznym zarządzaniu bezpieczeństwem swoich informacji.

Rozwój technologii informatycznych oraz dostęp do internetu sprawiły, że przetwarzanie i udostępnianie danych wygląda zupełnie inaczej, niż chociażby kilkanaście lat temu. Takie unowocześnienia niosą za sobą wiele szans dla firm. Niestety zwiększona ilość informacji wymaga również nowoczesnego podejścia do zarządzania nimi. Łatwe udostępnianie, przekazywanie i pobieranie danych usprawniło wiele procesów biznesowych. Czynności tego typu wiążą się jednak również ze zwiększonym ryzykiem, że ktoś nieuprawniony zyska dostęp do informacji. Staramy się dostarczać Państwu nowoczesne rozwiązania, z którymi można skutecznie zapobiec realizacji takiego czarnego scenariusza.

 

pracownik pracujący z laptopem

 

Bezpieczeństwo informacyjne – zalety stosowania profesjonalnego systemu

Klienci korzystający z systemu bezpieczeństwa informacji mogą liczyć na:

  • prestiż i większy szacunek wśród klientów i partnerów biznesowych;
  • wyższy poziom świadomości pracowników, dotyczącej praktyk i postępowania, zwiększającego bezpieczeństwo informacji;
  • lepsze przygotowanie na sytuacje, które trudno przewidzieć, a które obecnie dotyczą każdego przedsiębiorstwa;
  • uniknięcie kar, wynikających z ewentualnego wycieku informacji (mowa m.in. o karach za złamanie RODO).

 

Jak działa system bezpieczeństwa informacji?

Profesjonalny system zarządzania bezpieczeństwem informacji został zaprojektowany w taki sposób, żeby analizował ryzykowne czynniki i je oceniał. W efekcie możliwe jest uzyskanie danych, które pozwolą wdrożyć firmie najskuteczniejsze sposoby zabezpieczenia się przed niebezpieczeństwem. Dzięki systemowi mogą Państwo w kompleksowy sposób podejść do ochrony firmowych danych, aktywów informacyjnych oraz infrastruktury, która je przetwarza.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu klientów z Warszawy, okolic oraz z całej Polski. Z przyjemnością przybliżymy Państwu działanie systemu bezpieczeństwa informacji.

Sprawdź co to jest system zarządzania bezpieczeństwem informacji i jak może pomóc twojej firmie.

Sprawdź co to jest system zarządzania bezpieczeństwem informacji i jak może pomóc twojej firmie. Zapraszamy do JPL Group w Warszawie.

 

Sprawdź także inne oferowane przez nas usługi:

ul. Wrzesińska 12 lok. 27, 03-713 Warszawa
Tel: (+48) 22 841 05 48
Email: biuro@jplgroup.pl